Penis Büyütme Teknikleri satın aldıktan hemen sonra e-mailinizde ! beklemek yok.. kargo yok.. 119 TL yerine şimdi sadece 45 TL HEMEN SATIN ALIN !

penis büyütmePenis, canlılar aleminde, erkek bireylerde, görünür kısımda yer alan eşey ve üreme organı yapısı. Penis Latince’de “kuyruk” anlamına gelmektedir.

İdrar ve üreme salgısı kanalıyla, bunun çevresini saran süngerimsi bir yapıda kan damarlarınca zengin bir üreme organıdır. Penisin ucunda yer alan açıklıktan hem idrar hem de meni ayrı zamanlarda dışarıya atılır. Penis uyarıldığında damarların kanla dolmasıyla büyür ve sertleşir. Buna sertleşme (ereksiyon) denir. Sertleşen penis içindeki meninin dışarı atılmasına boşalma (ejekülasyon) denir.

Anatomisi

Kavernöz ve spongiöz maddelerden oluşur:penis büyütme

  • Kavernöz maddeler; dayanıklı kollajen ve elastik liflerden oluşan bir kılıfla sarılmışlardır. Kılıfın içinde “kavern” denilen küçük odacıklar bulunur. Bu odacıklar atardamarlarla beslenir ve uyarılma sırasında kanla dolarak penisin sertleşmesini sağlarlar. Kavernöz cisimler de iki adet kılıf ile tunika albuginea ve buck fasiasi sarılıdırlar. Bu kılıfların fonksiyonları sertleşmede önemlidir. Kavernöz cisimler, içi odacıklar ve kan damarları ile dolu uzun iki boruya benzer yapıdadır, penisin kök kısmında bu cisimler kemiğe yapışırlar.
  • Spongiöz maddeler; kavernöz maddenin alt kısmında bulunur ve içinden idrar kanalı geçen odacıklarla dolu bir tüp şeklindedir. Sert bir kılıfla sarılı olarak bulunmaz ve sertleşmede daha yumuşak olarak kalır. Spongiöz cismin uç kısmı genişleyerek penisin Glans penis de denilen baş kısmını oluşturur.

Penis kökünün altında yer alan erbezleri, deri ile kaplı torba şeklinde bir yapının (skrotum) içinde korunurlar. Organı kaplayan deri ergenliğin başlamasıyla koyulaşıp kalınlaşır. Bu torba içindeki erbezleri ergenlik öncesinde küçük, erişkinde ise 20-30 gr. ağırlığında, 4-5 cm uzunluğunda, 2,5 cm. genişliğinde yumurtaya benzer şekildedir. Testisler erkek üreme hücrelerini yani spermleri üretirler ve erkeklik hormonu olan testosteronu salgılarlar. Bunun yanında erbezinde üretilen er sıvısı testis yollarını kayganlaştırarak spermlerin geçişini kolaylaştırır.

Gelişimi

Penis, erkek 13 yaşlarındayken büyümeye başlar ve yaklaşık iki yıl içinde olgun erkek penisi büyüklüğüne erişir. Büyümeye başlama yaşı 10 ila 15 yaş aralığında değişebilir. Bu dönemde genital bölge kılları da ortaya çıkar. Tam büyüme 18 yaşına kadar olsa da, çok nadiren 20-24 yaşlarına kadar da devam edebilir

penis büyütmeSertleşme (Ereksiyon)

Parasempatik sistemin uyarılması sonucu, penisin Corpus cavernosum ve Corpus spongiosum parçalarına kan dolması nedeniyle oluşan fizyolojik olaydır.

Fizyolojik olarak, uyarılma sırasında atardamarlarla kan hızlıca penise pompalanır, penisin kavern odacıklarının duvarları gevşeyerek genişler ve içlerine daha fazla kan alarak şişer ve büyürler. Böylece penis kanla dolarak büyür ve sertleşir. En dıştaki sert kılıf ve zarlar gerilir, toplardamarlar kapanır ve kan tekrar dolaşıma çıkmaz, bir süre orda kalır. Penis sertliğini kaybederken, bu toplardamarlar açılır, kan penisi terk eder ve kavern sistemlerin duvarları kasılıp büzüşerek küçülürler. Penis eski konumuna gelir.

Mekanizma olarak basit; ama hormonal, kimyasal, elektriksel, mekanik ve psikolojik açıdan karmaşık bir süreçtir.

Boşalma (Ejekülasyon)

Penisten meninin sperm kanalları yoluyla üretal açıklıktan dışarı çıkması olayıdır.

Sperm kanallarıyla vücuttan dışarı çıkan menide sperm hücreleri bulunur. Testislerden çıkarak idrar yoluna doğru uzanan iki sperm kanalı, idrar kesesinin altından geçer ve dış idrar açıklığına kadar uzanır. İdrar kesesinin altında prostat bezi yer alır. Prostat, boşalma öncesi bir sıvı salgılayarak sperm kanalını temizler. Bu sıvı dişilerin üreme kanalı olan vajinanın kimyasal ortamını sperm hareketine uygun hale getirir. Spermlerin dışarı atılmadan önce biriktikleri iki küçük kesecik de (seminal kese) mesanenin iki yanında bulunur.

Sperm üretimi

Her testis içinde çok ince ve birbiri üzerine katlanmış çok sayıda kılcal boru vardır. Sperm hücreleri bu borular içerisinde oluşur ve olgunlaşırlar. Sperm hücrelerinin üretimi ve olgunlaşması yaklaşık 74 gün kadar sürer. Yaklaşık 4 ml. hacmindeki meninin hacmen %60′ı seminal vezikül tarafından, %20’si prostat tarafından oluşturulur. Prostat en dış kısımda yer alan organ olduğundan boşalma ilk boşalan sıvı prostat sıvısıdır ve en canlı spermler bu sıvı içinde yer alırlar. Sperm üretimi devamlıdır, üretilen sperm depolanır ve boşaltılmaya hazır bekler.

Bir boşalmada erkek ortalama 150 milyon sperm hücresi boşaltır. Yumurta hücresinin döllenmesinde sperm sayısı kadar spermlerin kalitesi de önemlidir. Meninin çeşitli özelliklerinin laboratuar koşullarında incelenmesine spermiyogram adı verilir.

Boyutları

Sertleşmiş bir penisin ortalama uzunluğu 10-24cm olmakla birlikte, uzunluk aralığının genellikle 16-22 cm aralığında değiştiği gözlenmiştir.

Et penisi: Et penisine sahip kişilerin penisleri en inik halinde dahi ~10cm civarındadır. Et penisinin sertleşmiş hali, inik(sönük) halinin 1,2-1,4 katı kadar büyüyebilir.İnsanların ortalama %19 u et penisine sahiptir.

Kan penisi: Kan penisine sahip kişilerin penisleri en inik hali 4-6cm dir. Kan penisi, en inik halinde olan penisin 2-4 katına kadar büyürler İnsanların yaşlaşık %81 i kan penisine sahiptir.

penis büyütme

Penis Büyüklüğü Milyonlarca Erkeğin Ortak Sorunudur.
penis büyütme

Eğer penisinizin yeterli kadar büyük olmadığını düşünüyorsanız, penisinizden utanıyorsanız ve bu durum cinsel hayatınızı olumsuz yönde etkiliyorsa, kesinlikle yalnız olmadığınızı bilmelisiniz.

Yapılan araştırmalar ve anketler göstermiştir ki her 10 erkekten 8 tanesinin (%80 lik oran) penisiyle ilgili bir sorunu vardır. Kimi erkekler penislerinin büyüklüğünden, kimileri şeklinden, kimileri ise güçsüzlüğünden şikayetçilerdir.

Doğal penis büyütme tekniklerinin içerdiği özel egzersizler sizi daha büyük ve daha güçlü bir penis sahibi yapacaktır.
Doğal teknikleri uygulayan yüzbinlerce erkek çok özel istisnaların dışında hep olumlu sonuçlar aldılar ve mutlu bir cinsel hayata kavuştular.

Neden siz de onlardan biri olmayasınız? Doğal yollardan penisinizi büyütmek ve güçlendirmek gerçekten mümkün…
Sağlık Uzmanları Tarafından Kanıtlanmış Penis Büyütme Teknikleri
penis büyütme

Doğal penis geliştirme teknikleri, yüzyıllardan beri Arap ve Zenci Kabileleri tarafından başarı ile uygulanmaktadır.

Herhangi bir kimyasal madde (ilaç) veya mekanik alet kullanımı olmadığı için de konunun uzmanı olan doktorlar tarafından onaylanmıştır.

Düzenli olarak kullanım sonucunda kısa sürede çok yüksek oranda netice alındığı tıbbi olarakta ispatlanmış olan tekniklerimiz, sağlığınız için herhangi bir tehdit kesinlikle oluşturmaz.

Penis Büyütme Yöntemleri İle İlgili Bilimsel Gerçekler
penis büyütme

Erkek Cinsel Organı (Penis) resimde de görüldüğü üzere 3 ana kısımdan oluşur; üstte 2 adet dairesel doku yapısı (Corpora Cavernosa) ve altta daha küçük bir dairesel doku yapısından(Corpus Spongiosum) oluşur. Penis ereksiyon olduğu zaman bu dokulara kan dolmaya başlar.

Altta bulunan doku (Corpus Spongiosum) idrar yolu ve sperm çıkış kanalıdır. Üstte bulunan iki doku kanalı ise esas kan pompalanan ve ereksiyonu sağlayan kısımlardır. Ereksiyon durumunda penise pompalanan kanın %90 gibi büyük bir oranı yukarda bulunan bu iki doku kanalına dolar.

Penisinizin boyu, doku kanallarına pompalanan kan ile doğru oratılıdır. Yani penis kendi kendine daha çok kan pompalayarak dokuların genişlemesini ve uzamasını sağlayamaz, zaten ereksiyon durumunda dokularınız maksimum kapasiteye ulaşmış olur.

Penis Dokusu (Corpora Cavernosa) Nasıl Genişler ?

penis büyütmePenis Büyütme Teknikleri nin temeli, penis dokusuna kapasitesinin üzerine kan pompalanmasını sağlayarak doku genişlemesinin sağlanması üzerine kurulmuştur. Kapasitesinin üstüne kan pompalanması sonucu doku hücre duvarlarında kırılmalar meydana gelir, penis dokusu derhal kendini tamir etmek için yeni hücreler üretirerek doku hücrelerinin büyümesi ve güçlenmesini sağlar.

Böylece penis dokusu daha çok kan pompalanabilecek şekilde kapasitesini arttırır ve belli bir süreç ertesinde penisin yapısında genel olarak büyüme gerçekleşir.Penis de vücudun tüm diğer kasları gibi doğru egzersizler neticesinde geliştirilebilir. Penis geliştirme egzersizleri sonucunda penis dokusuna daha çok kan pompalanarak penis gelişimi sağlanır.

Tıpkı spor salonunda vücudumuzdaki kaslarımızı geliştirmek, büyütmek ve güçlendirmek için yaptığımız egzersizler gibi, penis geliştirme egzersizleride penisimizi daha büyük ve güçlü hale getirebilir.Tek yapmanız gereken ; Size verdiğimiz teknikleri doğru şekilde uygulamaktır.

Düzenli olarak bu teknikleri uyguladıktan sonra, kısa bir süre sonra penisinizdeki değişikliklere en çok siz şaşıracaksınız.

Doğal Penis Büyütme Tekniklerinin Sırrı Nasıl Çözüldü?

Yüzyıllardan beri uygulanmakta olan bu yöntemler, özellikler Araplar ve Zenci kabileleri arasında çok sık olarak kullanılmaktaydı.Siyah insanların büyük penisli oldukları tüm dünya tarafından bilinen bir gerçekti.

Bu durumu araştıran bilimadamları, kabile kökenli olan bu insanların daha çocuk yaşta doğal penis büyütme tekniklerini uyguladıklarını ve bu sayede penislerini inanılmaz derecede büyütebildiklerini gördü.
Tamamen elle yapılan bazı özel masajlara dayanan bu teknikler zaman içerisinde konunun uzmanları tarafından iyice geliştirildi ve sonuçta doğal penis büyütme teknikleri ortaya çıktı.

Doğal tekniklerin temeli yüzyıllar öncesine, kabileler zamanına dayanır. O zamandan beri başarı ile kullanılan doğal tekniklerin canlı kanıtları, siyah insanlardır.

penis büyütme
PENİS BÜYÜTME E-KİTAP + VIDEO İLE UYGULAMALI GÖRSEL ANLATIM
Bu kitabı ve video yu satın aldığınızda,

Tamamen doğal yöntemlerle penisinizi
6 – 10 cm ye kadar büyüteceksiniz. Üstelik sadece boyunu değil,kalınlığınıda arttıracaksınız.

İlk sonuçları 2-3 hafta içerisinde göreceksiniz.
Bunun dışında:

Sertleşme sorunlarınızı halledeceksiniz.
Ereksiyonlarınızı kuvvetlendiriceksiniz.

Erken boşalmayı kontrol altına alacaksınız.
Boşalımlarınızın kuvvetini arttıracaksınız.
Orgazmlarınızın süresini ve hissiyatını arttıracaksınız.

Penisinizin eğriliğini düzelteceksiniz.

Penisinizin kan dolaşımını sağlayacaksınız

PC Kasının mucizelerini öğreneceksiniz.
Ereksiyonlarınızın daha uzun sürmesini sağlayacaksınız.

Partnerinizi daha çok memnun edeceksiniz.

Sağlıklı bir cinsel hayatınız olacak.

Prostatınızı sağlıklı tutacaksınız

Penis Büyütme Teknikleri E-Kitap + Video Görsel Eğitim Seti
HEMEN SATIN AL

penis büyütme

Penis Büyütme Teknikleri E-Kitap + Video Görsel Eğitim Seti

KISA BİR SÜRE İÇİN 119 TL YERİNE

45 TL

KARGO DERDİ YOK.. BEKLEMEK YOK…

E-KİTAP VE VIDEO E-MAIL ADRESINIZE GÖNDERİLMEKTEDİR…

SATIN ALDIĞINIZ ÜRÜNE SİZDEN BAŞKA KİMSE ULAŞAMAZ.

E-KITAP ADINIZA ŞİFRELİ VE SİZE ÖZEL OLACAKTIR.

Rahatlıkla alışveriş yapabilmeniz için sizlere bir çok ödeme seçeneği sunuyoruz.

HEMEN SATIN AL

1) KREDİ KARTI İLE HEMEN SATIN AL
Satış ortağımız Bizde.com aracılığı ile
Kredi Kartınızla Güvenli Ödeme Sistemi ile satın alabilirsiniz.

penis büyütme

2) HAVALE & EFT İLE SİPARİŞ
Havale/EFT yoluyla ödeme yapabilirsiniz.Havale/EFT yoluyla satın almak için İletişim Formu nu doldurarak bize ulaşınız.En kısa sürede Havale/EFT bilgileri tarafınıza ulaştırılacaktır.